Верифицированный профиль
1
Год опыта
3
Недели на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (10)

  • 61 900 $
    1 053 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 2к

    2 комнаты
    59 / 36 / 9 м²
    этаж 2 из 4
    2025 год постройки
    вчера
    44019 2-кімнатна квартира у ЖК Юніон Парк Площа 58.8 м² 2 поверх із 4. Квартира має хороше планування, великі панорамні вікна та відкритий вигляд на котеджну забудову, без щільної багатоповерхової забудови перед вікнами. Стан після забудовника з базовим наповненням: штукатурка стін заведені комунікації індивідуальне опалення двоконтурний котел панорамні вікна ЖК Юніон Парк комфортний і спокійний житловий комплекс із сучасною забудовою та зручним розташуванням. Будинок має невелику поверховість, охайний двір та достатню кількість паркомісць. Також додатково є підвал площею 12.6 м², який входить у вказану в оголошені вартість. Право власності оформлене.
    Риелтор
  • 46 950 $
    750 $/м²

    Озёрная ул., 4

    2 комнаты
    63 / 30 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    2026 год постройки
    1 нед. назад
    id 43859 2К квартири ЖК Приозерний, р-н Виставка. Площа 62,6 м2 Зручний поверх 8 з 10 Індивідуальне опалення (двоконтурний котел), лічильники на воду,газ, електрику. Металопластикові вікна, металеві двері. Основна частина будинку здана і заселена, у будинку є побутові і продовольчі магазини, через дорогу паркова зона і озеро. Секція в процесі здачі, літо 2026, ще діє переуступка
    Риелтор
  • 40 000 $
    667 $/м²

    1-й Вінницький пер., 5/1Б

    2 комнаты
    60 / 38 / 12 м²
    этаж 9 из 10
    2026 год постройки
    1 нед. назад
    ID: 31756 2к, Виставка (ЖК Ранкове фемілі) 60 кв.м. 9/10 1 секція, на етапі здачі. Не кутова, вікна в двір. Зроблена велика частина ремонтних робіт - тепла підлога, стяжка, плитка на підлозі в коридорі, кухні і с/в, облицьовані стіни в с/в, система фільтрації води (на всю квартиру) + в с/в гігієнічний душ. Встановлено котел. 2 ліфта Ціна 40000+ком (переуступка за покупцем)
    Риелтор
  • 67 000 $
    933 $/м²

    Тернопільська ул., (Будинок)

    єОселя єВідновлення Югозападный ЖК HARMONY for life
    2 комнаты
    72 / 30 / 16 м²
    этаж 5 из 9
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    42192 2 к.к. Південно-Захід (Тернопільська) Поверх 5/10, Площа 71, 8 ЖК (Harmony f life). Будинок зданий. Стан від забудовника: встановлено котел, лічильники, якісні двері. Великі панорамні вікна, є можливість перепланування у 3 к.к. Вікна виходять на дитячий майданчик, зону барбекю, затишні альтанки Простора закрита територія з паркуванням на понад 150 авто. Територія ЖК з ландшафтним дизайном Дизайнерські під'їзди
    Риелтор
  • 54 500 $
    1 282 $/м²

    Львовское шоссе, 20б

    1 комната
    43 / 20 / 10 м²
    этаж 8 из 10
    2020 год постройки
    2 нед. назад
    43576 Продаж 1к квартири 42.5 кв. м на шосе Львівське 20Д ЖК ЛЬВІВСЬКИЙ Продається сучасна 1-кімнатна квартира в ЖК Львівський, будинок 20Д. Розташована на 8 поверсі з 10. Площа: 42, 5 м² Будинок зданий у 2020 році. У квартирі ніхто не проживав. Переваги квартири: якісний ремонт індивідуальне опалення тепла підлога (лоджія, кухня, коридор, ванна) простора та світла квартира зручний поверх Готова до заселення або вигідної інвестиції.
    Риелтор
  • 72 000 $
    776 $/м²

    Железняка ул., 1а

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная
    3 комнаты
    93 / 60 / 20 м²
    этаж 8 из 10
    2017 год постройки
    2 нед. назад
    43539 ЖК Срібні Озера поверх, 3 к.к. 92, 8 кв.м. 8 поверх з 10 Базове наповнення після будівельників - чорнові роботи, газовий двоконтурний котел Панорамне скління, раціональне планування, всі комунікації заведені. Житловий комплекс розташований у районі з розвиненою мережею магазинів, навчальних закладів та зручною транспортною розв'язкою. Набережна озера ідеальне місце для відпочинку. ціна 72000$+комісія+переуступка
    Риелтор
  • 52 200 $
    744 $/м²

    Нижняя Береговая ул., 2/2

    2 комнаты
    70 / 45 / 15 м²
    этаж 5 из 10
    2021 год постройки
    3 нед. назад
    Риелтор
  • 40 000 $
    988 $/м²

    Степана Бандеры пер. (Рыбалко Маршала), 14

    ПЕРЕУСТУПКА ТРЦ Оазис
    1 комната
    41 / 17 / 15 м²
    этаж 3 из 3
    3 нед. назад
    Продаж 1-кімнатна квартира , Виставка* ЖК "Фортеця Площа: 40.5м² Поверх: 3\3 Стан від забудовника Панорамні вікна Двостороння квартира з гарним краєвидом Вигідна ціна, аналогів немає! Сучасний двір Підключені усі комунікації 40000$+2000$+переуступка
    Риелтор
  • 55 500 $
    1 207 $/м²

    Майборського ул., 11/1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Раково ЖК Дом
    1 комната
    46 / 20 / 16 м²
    этаж 9 из 10
    2022 год постройки
    3 нед. назад
    Опис 1к, Ракове ,ЖК Дім, оверх 9/10, (є ще 11 тех поверх), 46 м2 Якісний забудовник, дизайнерські під'їзди, продуманий технічний дизайн (є повний план розташування меблів та техніки), продумана гардеробна, закритий двір, достатньо паркомісць, в ЖК поставлені на криші сонячні панелі, які дають енергію на все освітлення самого жк та роботу ліфту Ремонт робився для себе, будинок 2021 року, відео нагляд, не кутова дуже тепла, тепла підлога санвузол, будинок комфорт класу! Тихий спальний район з максимально розвиненою інфраструктурою для комфортного життя, Ключі на руках! *Ціна 55500+комісія 2000+12% , держ програми ТАК
    Риелтор
  • 98 000 $
    909 $/м²

    Проскуровская ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    3 комнаты
    108 / 60 / 28 м²
    этаж 9 из 9
    1995 год постройки
    3 нед. назад
    Неймовірна пропозиція!!! Простора квартира з якісним ремонтом і інстаграмним краєвидом на центр міста, від якого захоплює подих! 3к Центр, Проскурівська 16 107, 8 кв.м, 9/9 поверх. Кухня-вітальня 28 м2,1 балкон і 2 лоджиї засклені, 2 кондиціонери, просторий суміжний санвузол з вікном, великою кутовою ваною і душовою кабіною, є гардеробна у вхідній групі Меблі залишаються за домовленостю Пішохідна зона, закритий двір, поруч кафе і ресторани, школи і садочки, парк, ТЦ і магазини, амбулаторія і аптеки, відділення пошти і банки 98000$ (вже включена комісія 3000)+2%переоформлення Буде хороший торг!!!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.